10 ПРИЧИН КУПУВАТИ ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ

Пов'язка на голову для маленьких дівчат

Теоретично і підсвідомо ми всі знаємо, що купівля прикрас (і не тільки прикрас) ручної роботи має великі переваги. Незалежно від того, купуємо ми в місцевих майстрів і ремісників, чи підтримуємо художника, який працює своїми руками. Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, яка саме перевага придбання товарів ручної роботи, хто і що отримує від цієї угоди?

Звичайно, Ви отримуєте переваги як для покупця, так і виробник чи власник бізнесу виграє також. Але в купівлі, використанні та виготовленні виробів ручної роботи є більш далекосяжні переваги.

1. РУЧНА РОБОТА НЕ ШКІДЛИВА ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Вироби ручної роботи дружні для навколишнього середовища. Для більшості виробів ручної роботи не потрібна фабрика чи велике виробництво із шкідливими викидами. Натомість майже все виготовляється в невеликих ремісничих студіях і майстернях, у трансформованому сараї, літній кухні або у власних домівках.

Наші вироби виробляються в Україні, тому вони не долають сотні й тисячі кілометрів, аби дістатися до Вас. Коли Ви замовляєте в «Робимо світ красивішим», ви знаєте, що Ваше замовлення ручної роботи надходить із України, а також зроблено тут, в Україні!

2. КОЖЕН ВИРІБ РУЧНОЇ РОБОТИ УНІКАЛЬНИЙ

На відміну від подарунків, які виробляються масово, Ви завжди знайдете унікальні відмінності в кожному предметі ручної роботи (навіть, якщо на перший погляд вони однакові), що дійсно робить продукт і покупку дуже особливими. Ні в кого в усьому світі не буде точно такого ж предмета, і це досить унікально!

Багато подарунків ручної роботи, які Ви можете знайти в «Робимо світ красивішим», виготовляються на замовлення, а також можуть бути персоналізовані відповідно до Ваших вимог.

3. HANDMADE ПІДТРИМУЄ МІСЦЕВУ ЕКОНОМІКУ

Коли Ви купуєте продукт у «Робимо світ красивішим», Ви безпосередньо підтримуєте майстрів з України. Хоча це може бути не безпосередньо для Вас, а на подарунок дорогій Вам людині, гроші залишаються в Україні, а це досить велика справа. Замість того, щоб Ваші гроші йшли великим міжнародним компаніям, де виробник або дизайнер отримує частку від ціни продукту, вони йдуть безпосередньо тому, хто зробив ваш чудовий подарунок.

Але справа не тільки в грошах. Кожна покупка дає художнику, виробнику, майстру впевненість у своєму продукті, можливість розвивати свої навички далі, можливість реінвестувати гроші назад у свій бізнес і продовжувати створювати прекрасні витвори мистецтва для Вас.

4. ВИРОБИ РУЧНОЇ РОБОТИ ДОВГОВІЧНІ

Пам’ятаєте ті дні, коли Ви купували щось і це щось служить Вам дуже довго? Більшість речей ручної роботи створені на довгі роки. Вони виготовлені з матеріалу, який витримає час, і важливість полягає у тому, що Ви збираєтеся зберігати їх протягом тривалого часу.

5. РУЧНА РОБОТА – ЦЕ ГАРНО І ЗАВЖИ В ТРЕНДІ

Незалежні дизайнери та майстри часто входять у тренди набагато швидше, ніж великі підприємства та комерційно виготовлені подарунки. Як малий бізнес, ми можемо дозволити собі експериментувати та створювати лише один предмет, щоб побачити, чи зацікавить він споживача, виявити тенденцію та швидко створити колекцію, яка ідеально відповідає тенденції. Щоб представити новий продукт у великій комерційній організації, може знадобитися 12 місяців, малий незалежний дизайнер буде набагато гнучкішим і швидшим.

6. ЗА КОЖНИМ ВИРОБОМ СТОЇТЬ ІСТОРІЯ

Кожен виріб ручної роботи має свою історію, кожна майстерня ручної роботи та людина, яка її створила, прикладають багато часу та зусиль, щоб створити щось унікальне, красиве та народжене саме для вас. За кожним вибором на етапах створення виробу є причина: чому саме ці бісеринки вибрані для Вашого браслета, мають гарний глибоко-зелений колір або чому ваші намистини мають особливий відтінок фіолетового.

7. ВИ КУПУЄТЕ ВИРІБ РУЧНОЇ РОБОТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У ВИРОБНИКА

Ви купуєте безпосередньо у людини, яка виготовляє Ваш подарунок ручної роботи. Якщо Вам потрібно поставити будь-яке запитання щодо прикраси (матеріали, використані для його виготовлення, як за ним доглядати, варіанти кольору та розміру), ви поговорите безпосередньо з людиною, яка його виготовила. Вони знають свій продукт зсередини та зможуть дати Вам найкращу пораду. Коли ви розміщуєте замовлення в «Робимо світ красивішим», сповіщення приходить безпосередньо до виробника (до нас!!), і ми підготуємо Ваше замовлення – зробимо продукт, персоналізуємо, гарно його загорнемо (так, ми, творчі люди, любимо красиві коробочки та блискучий пакувальний папір…) і віднесемо його на пошту.

8. КУПІВЛЯ РУЧНОЇ РОБОТИ ЗБЕРІГАЄ НАВИЧКИ РЕМЕСЛА ТА ТРАДИЦІЇ

Це може бути дещо альтруїстичною причиною, але, підтримуючи свого місцевого ремісника, Ви також підтримуєте ремісничу майстерність, якою ми займаємось. Підтримуючи традиційні ремесла, такі як виготовлення українських віночків, художнє виготовлення прикрас для волосся, плетіння ґердан та багато інших, ми допомагаємо їм передавати навички наступним поколінням і підтримувати мистецтво та ремесла.

9. КОЛИ ВИ КУПУЄТЕ ВИРІБ РУЧНОЇ РОБОТИ, ЦЕ СВІДЧИТЬ ПРО ВАШУ ТУРБОТУ

Якщо Ви купите для дорогої Вам людини комерційне намисто, велика ймовірність, що воно буде у когось іншого. Воно може бути гарним і навіть дорогим, але не обов’язково унікальним.

Купуючи прикраси ручної роботи та персоналізовані прикраси, Ви показуєте своїй подрузі, що знайшли час, щоб дізнатися, що їй подобається, і що ви побалуєте її чимось, чого більше ніхто не матиме.

10. НАШІ ВИРОБИ СТВОРЕНІ РЕАЛЬНИМИ ЛЮДЬМИ

Коли Ви купуєте подарунок ручної роботи, Ви знаєте, що виробник захоплений своєю справою, тому кожен подарунок зроблено з любов’ю. З виробами ручної роботи завжди багато любові, турботи та уваги до деталей, щоб створити щось унікальне та цінне.

Тож наступного разу, коли вам потрібен подарунок, новий предмет для дому чи просто матимете бажання побалувати себе прикрасою, зверніть увагу на прикраси ручної роботи.

Ви отримаєте кращу якість та унікальний продукт. Ви підтримуєте життя та ремесло власника ручної роботи. Крім того, Ви зберігаєте втрачені навички й робите покупку більш екологічною.

Вдалих покупок прикрас ручної роботи!

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик