А ЧИ ЗНАЛИ ВИ?

Прикраси ручної роботи з бісеру
Прикраси ручної роботи з бісеру
Намисто ручної роботи з бісеру
Мистецтво виготовлення бісеру є культурним надбанням, частиною списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО з 2020 року!🤩
 
Мистецтво виготовлення скляних намистин є культурним надбанням, яке передається з покоління в покоління. Це жива спадщина, яку народи постійно відтворюють. Давня практика є прикладом того, як винахідливість веде до пошуку інноваційних рішень. Сприяє повазі до культурного різноманіття, людської творчості. Тому визнання ЮНЕСКО є вкрай цінним для збереження цього мистецтва.
 
Стародавнє мистецтво виготовлення скляного бісеру, тобто техніка формування скла за допомогою вогню, перетворює його на ідеальний мікросвіт кольорів, є частиною списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
 
ЮНЕСКО хотіла надати актуальності всій роботі, що стоїть за мистецтвом скляних намистин. І це винагорода за прихильність народів у збільшенні та збереженні набору знань і традицій, які їх відрізняють. Але також визнання майстрам бісероплетіння. Тим, хто передає знання про одне з найдавніших мистецтв майбутнім поколінням.
 
Ми також, хоча і зовсім трішки, але дотичні до збереження мистецтва бісероплетіння.
Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик