БАНТИ ДЛЯ ВОЛОССЯ – ВІК НЕ ПЕРЕШКОДА

Банти ручної роботи з репсової стрічки "Україна"
Прикраса для гульки ручної роботи
Резинки-банти для волосся ручної роботи репсова стрічка атлас

Бантам для волосся властива оманлива простота, адже цей аксесуар є вкрай привабливим!

В сьогоднішні часи банти для волосся повернулися в моду завдяки тому, що їх часто використовують в своїх зачіска зірки на різноманітних червоних доріжках.

Ймовірно, минуло багато часу — навіть десятиліття — відтоді, як ви крайній раз носили банти для волосся, але ви можете і повинні дати бантам другий шанс. Адже червона килимова доріжка сигналізує нам про це, то бант робить велике повернення, і ми тому вкрай раді.

Великі банти останнім часом з’являються на головах майже кожної зірки в Голлівуді, від Ані Тейлор-Джой і Біні Фелдштейн до Зої Кравіц і Сідні Суїні .

Якщо думка про те, щоб зав’язати бантик у волоссі, нагадує вам третій клас, ми можемо запевнити вас, що ці зачіски зовсім не підліткові. Вони займають лише дві секунди, щоб підняти ваш образ на новий рівень. Ось декілька способів носити бантик у волоссі, як доросла жінка.

Прив’яжіть бант до вашого хвостика. Якщо вашою улюбленою зачіскою є хвіст, то візьміть бант (хвости банта краще повинні бути довгими для драматичного ефекту) і ваш день набуде нових відчуттів. Бум: Ви миттєво зробили зачіску, вийшли за двері й виглядаєте бездоганно!

Якщо ви любите коси — три пасма, риб’ячий хвіст, французькі, які завгодно! — це ваша справа, приладнайте бант, щоб трохи стати веселішою і святковішою, а не просто використати гумку, щоб коса не розплуталася.

Зберіть волосся в гульку, закріпіть його за допомогою шпильок, а потім візьміть одну з наших прикрас для гульки – і Ви неперевершені!

І наостанок: Сон про бант для волосся віщує Вам зростання і відродження! Ви досягнете своїх цілей власними зусиллями. Бант уві сні вказує на те, що формується нова ідея або новий проект. Ваш сон означає успіх і значний прогрес у досягненні життєвих цілей. Успіх у ваших руках.

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутити вгору