Банти ручної роботи "Україна"

Час Патріотичних прикрас:  з чим їх носити

Банти ручної роботи з репсової стрічки "Україна"

В цей непростий для України час, неймовірної популярності набули патріотичні речі з різноманітними написами, принтами в національних жовто-блакитних кольорах. Це стосується також патріотичних прикрас ручної роботи: браслетів, чокерів, кольє, сережки, ґердан, бантів і віночків для волосся, і багато іншого. Такі прикраси Ви можете вибрати для себе в нашому магазині.
Пропонуємо декілька загальних рекомендацій, з чим та як, на нашу думку, краще носити патріотичні прикраси ручної роботи.
Браслети виготовляють з різноманітних матеріалів: зі стрічок, ниток, намистин та бісеру… В залежності від виду матеріалу одні браслети, як наприклад з ниток чи стрічок можна носити під час звичайної прогулянки містом. А ость браслети з намистин чи бісеру можна гарно поєднати і з діловим стилем, і з вечірнім вбранням, і зі звичайним міським стилем.
Тепер про сережки. Невеличкі сережки-гвоздики або маленькі вісюльки можна додавати до будь-якого образу та стилю. Сережки більшенькі, наприклад кільця діаметром від 3 см гарно пасуватимуть для вечірніх прогулянок та офісного не строгого стилю. Довгі сережки з вісюльками краще вдягати до вечірнього або коктейльного образу.
Чокери загалом підходять для більш вільного стилю, але бувають і такі які впишуться у діловий стиль. Для офісного стилю більш підходять чокери, виготовлені з бісеру.
Кольє в цілому краще використовувати у вечірньому образі. За деякими винятками, адже є такі, що добре впишуться в міський стиль.
Ґердани краще за все носити з білими блузками, однотонними сукнями та діловими костюмами. Вони самі по собі дуже яскраві і привертають до себе увагу, тож не слід перевантажувати образ ще й візерунками на одязі.
Щодо прикрас для волосся, то банти, резинки і заколочки Ви можете носити абсолютно без обмежень, формуючи собі відповідну до події чи вбрання зачіску.
Віночки також можуть бути різними – від «концертних» до ніжних і невеличких для повсякденного використання.
Загалом – лише Ваша фантазія та стиль формують Ваш образ. Головне, аби все пасувало і вписувалось в вашу неповторність і чарівність.

Для вас ми пропонуємо високоякісні вироби ручної роботи з бісеру:  чокери, браслети з бісеру, сережки, ґердани, також зверніть увагу на наші прикраси для волосся ручної роботи.

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик