Резинки-банти для волосся ручної роботи репсова стрічка атлас

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА БАНТИКАМИ РУЧНОЇ РОБОТИ, ЩОБ ВОНИ ДОВГО СЛУЖИЛИ

Банти для волосся ручної роботи із атласу з декоративними вставками

Ви придбали у нас чудові бантики ручної роботи, делікатні та розкішні – ви хочете, щоб вони були довговічні, але що потрібно зробити, щоб вони стали довговічними? 

Зберігання, чищення та правильне використання – це ключ до того, щоб ваші банти стали красивими аксесуарами, які ви можете передати друзям або своїй наступній дитині!

Розкажемо про три НАЙГІРШІ місця для зберігання бантів та заколочок ручної роботи зі стрічки.

На третьому місці – це Ваші кишені. Ви просто грієте ваші прикраси там (дивіться також проблему з вологістю в №1 найгіршого місця). У ваших кишенях можуть бути інші предмети, наприклад монети та гроші, ключі від хати, тощо, які тепер забруднять ваші прикраси.

Другим найгіршим місцем для зберігання дитячих бантів є сумочка. Не кидайте їх у свої сумочки!. Там є ворсинки на дні, старі ручки, відкриті губні помади і, можливо, трохи крихт від смаколиків – невже ви збираєтеся просто кинути свої гарненькі стрічки-бантики в цей безлад? Будь ласка, не робіть цього. Вони там потруться і, можливо, розпадуться або забрудняться. У дорозі – майте невеличкий мішечок з целофану із застібкою, у якій ви можете зберігати їх, а вже потім покладіть у свою сумочку.

І найгірше місце – ванна кімнатаВанна кімната не є місцем для зберігання аксесуарів для волосся. Звучить нелогічно, адже ви, можливо, робите своїм красуням зачіску саме там? Завжди зберігайте банти ручної роботи у прохолодному сухому місці. Ванна кімната – найгірше місце, де можна зберігати аксесуари для волосся. Вологе повітря та пара може пошкодити нетоксичний клей, який ми використовуємо при створенні прикрас для волосся ручної роботи, а також спричинити конденсацію та зволожити затискачі стрічки, тому металеві частинки почнуть іржавіти. Рекомендується зберігати їх у ящику спальні або органайзері шафи та приносити їх у ванну кімнату, коли ви ними користуєтеся.

ПОРАДИ, ЩОБ ВАШІ ДИТЯЧІ БАНТИКИ ВИГЛЯДАЛИ СВІЖИМИ

Вимийте руки перед використанням! Більше подробиць у цій пораді не буде, це найголовніше!

Тримайте вироби подалі від води. Затискачі особливо не можна занурювати у воду!

                                                

Є кілька поганих речей, які стануться, якщо ви це зробите. 
1. Затискачі металеві, і на них, імовірно, з’являться сліди іржі, які потім проникнуть на вашу прикрасу. Ось чому ми говоримо, що НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ БАНТИ ДЛЯ ВОЛОГОГО ВОЛОССЯ.
2. Це ручна робота з нетоксичним клеєм. Занурення їх у воду погано вплине на цілісність клею!
3. Зберігати в сухому прохолодному місці.

Тримайте прикраси для волосся ручної роботи подалі від сонця!

                                                     

Наша Вам порада: дотримуйтеся лише чистоти. Якщо ви забруднили прикрасу під час використання, просто змочіть чистий клаптик тканини та злегка намильте. Можете використовувати засіб для посуду, щоб почистити бантики своєї доньки після того, як запхали його в кишеню чи сумочку, і воно стало, м’яко кажучи, трохи тьфу. Також можна використати невелику кількість засобу для прання одягу, але жоден із них не містить відбілювача. 

Робіть швидкі рухи з невеликим тиском, щоб точково очистити забруднення. 

Ніколи не кладіть їх у пральну машину!

                                       немає пральної машини для бантів для волосся

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик