ЯК МИ ФОРМУЄМО ВАРТІСТЬ НАШИХ ВИРОБІВ РУЧНОЇ РОБОТИ

Пов'язка на голову для маленьких дівчат із атласу
Віночок ручної роботи з квітами півонії
Намисто ручної роботи з бісеру

Ми прагнемо бути максимально відкритими для нашого покупця, і тому вирішили поговорити про тему цін на наші вироби.

Мабуть у багатьох із Вас (і це природньо), споглядаючи на вироби ручної роботи, виникало питання: «чому так дорого?», «тут немає нічого складного», і т.і.

Звичайно, створюючи наші прикраси ручної роботи, будь то вироби з бісеру, або прикраси для волосся, в кожен з цих виробів ми вкладаємо частинку нашої душі і любові до своєї справи, і до Вас. Однак варто розуміти, що все, що ми зробили (і зробимо надалі) ми хочемо продати, і отримати свій невеликий прибуток (гадаю, це нікого не шокує?)

Так із чого ж складається ціна на прикраси ручної роботи?

Тут декілька складників. Звичайно, ми не будемо розкривати Вам всю калькуляцію виробництва, бо це є наша комерційна таємниця, але в загальному, для розуміння процесу ціноутворення, ми розповімо.

1. Матеріали

При створенні наших прикрас ми враховуємо всі матеріали, які ми витратили при створенні того чи іншого виробу. Хто хоча б раз пробував зайнятись рукоділлям, знає і розуміє, що це не дешево (навіть із урахуванням того, що ми купуємо оптом). Також не забуваємо про витратні матеріали, як то клей, ґудзики, мініатюрні застібки, тощо.

2. Час

За складністю, час на виготовлення різних виробів може коливатись від 20-30 хвилин до 7-8 днів. Мінімальна вартість робочого часу в Україні (на момент написання цього матеріалу) складає 45,00 грн/годину. Наприклад, вінок із великою кількістю квітів, які робляться вручну, робиться в середньому від 3 до 5 годин.

3. Накладні витрати

Ніхто не відміняв для нас оплату накладних витрат: електрична енергія, опалення, зв’язок, інтернет, реклама, упаковка… Все це також ми додаємо до вартості.

4. Прибуток

Як і всі підприємці, ми хочемо отримати від своєї діяльності прибуток. Відсоток прибутку для кожного виду виробів ми визначаємо окремо, але ми Вас запевняємо, ми не «накручуємо» 100-200-300%, наша прибуткова націнка оптимальна та обґрунтована. Крім того, ми слідкуємо за тенденціями цін у інших, подібних нам, виробників і продавців прикрас ручної роботи, щоб розуміти, які тенденції існують.

І наостанок. Вироби ручної роботи (НЕ РУЧНОЇ ЗБІРКИ, це різні речі), не можуть і не будуть коштувати так само, як серійні вироби. На жаль, наш світ влаштований так, що кожен хоче, щоб було і якісно, і не дорого. Але так не працює. Ти або платиш за якість, або користуєшся тим, що коштує дешево.

Купуючи з нами, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний виріб за розумну ціну.

Бажаємо вдалих покупок!

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик