ЯК НОСИТИ ПРИКРАСИ З БІСЕРУ: ПРОСТІ ПОРАДИ

Гердан-оберіг ручної роботи з бісеру
Джгут ручної роботи з бісеру
Гердан ручної роботи з бісеру
Намисто ручної роботи

Ексклюзивні прикраси з бісеру, які красиво виблискують й переливаються, реагуючи на світло, беззаперечно привернуть увагу оточуючих. Але, на жаль, часто чудовий аксесуар «губиться» на тлі неправильно підібраного вбрання. То як же правильно носити прикраси з бісеру ручної роботи, щоб скласти враження  стильної жінки? Ми допоможемо кількома простими порадами!

З чим комбінувати прикраси з бісеру

Бісер буде гармонійно виглядати і в діловому, і в модному зараз етнічному, і у вишуканому вечірньому стилі. Такі яскраві прикраси здатні як пожвавити строгий костюм, так і внести родзинку в грайливий образ. Пропонуємо взяти на озброєння наступні підказки:

Діловий стиль

Для тих щасливиць, чий офісний дрес-код дозволяє маленькі вольності, можна обрати один (лише один!) яскравий аксесуар з бісеру, який вигідно доповнить діловий одяг. Вигадливе кольє чи комірець з бісеру розкажуть оточуючим про ваш хороший смак і почуття стилю, не порушуючи при цьому корпоративний етикет.

У стилі «бохо»

Довгі спідниці, волани, мережива, яскраві візерунки і квіти в волоссі… Всі ці елементи популярного стилю «бохо» важко уявити без довгих ниток бісеру на шиї та кількох кольорових браслетів на руках чи навіть ногах. Спорідненим також є етнічний стиль, що передбачає поєднання бісерних ґерданів з вишиванками та іншим традиційним українським народним одягом.

Для вечірнього виходу

Прикраси з бісеру здатні чудово доповнити елегантну жіночну сукню. Варто пам’ятати лише про те, що чим більше кольорів містить, наприклад, кольє, тим менше барв повинно бути у вашому вбранні. Найкращий варіант – однотонна сукня, відтінок якої перегукується з одним із основних кольорів прикраси.

І не варто думати, що бісер вимагає дотримання якогось спеціального стилю в одязі. Навпаки – цей багатогранний матеріал може скласти вдалу комбінацію практично з будь-яким вбранням! Головне – не забувати про почуття міри, адже аксесуари з бісеру часто є досить самодостатніми і не потребують будь-яких інших доповнень.

Після прочитання цих рекомендацій Ви можете вибрати для себе свій варіант прикраси з бісеру в нашому магазині.

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик