Намиста ручної роботи з бісеру

Історія бісероплетіння

На думку вчених, виготовлення бісеру та бісероплетіння сягають принаймні у сиві давнину на 40 000 років. Бісер виготовляли з різних матеріалів, включаючи кістку, глину, скло тощо. Стародавні майстри часто нанизували намистини разом, щоб створити прикраси з бісеру, як-от намиста або сережки, чи браслети. Згодом техніки бісероплетіння стали більш різноманітними та вдосконаленими, включаючи бісероплетіння на ткацькому станку та в’язання гачком з використанням бісеру.
Археологи визначили, що найдавніші матеріали для виготовлення бісеру, ймовірно, були природними предметами, такими як черепашки та насіння. Ранні месопотамці створювали намистини, випалюючи суміш порошкоподібної глини, кремнеземного піску та соди. Ці намистини відомі як фаянсові намистини, і їх виробництва стали популярними в Єгипті. Фаянсові намистини, як правило, мали форму циліндрів або плоских дисків. Деякі стародавні та середньовічні намиста вважалися талісманами. Інші прикраси та матеріали з бісеру символізували статус. Знайдені археологами прикраси з бісеру відображають його важливість у релігійному житті, для культури, а також окремого власника виробів з бісеру.
Доісторичні європейці для створення бісеру також використовували кістку. В Італії використання муранського скла для створення бісеру стало популярним ще в чотирнадцятому столітті. Ремісники Венеції та острова Мурано ретельно оберігали свої секрети виготовлення скла. Муранський бісер тісно асоціюється з африканським торговим бісером. Європейські дослідники перенесли ці намистини в Африку, де вони стали популярними як форма грошової одиниці і користувалися великою прихильністю. Майже всі континенти мають велику історію бісероплетіння, а їхня культура відображає певні стилі бісероплетіння. Корінні американці особливо відомі своєю вишивкою бісером із керамічних бісерин, а також інших природних матеріалів. Намиста були культурно важливими для народів усього світу з доісторичних часів.
Навіть сьогодні намистини продовжують виготовляти з природних матеріалів, дорогоцінних і напівкоштовних мінералів, скла, паперу і навіть пластмас. Круглі намистини найбільш поширені, але намистини також можуть бути представлені в різних формах, наприклад тварин або інших предметів. Бісер можна огранювати, різьбити, інкрустувати та створювати за допомогою безлічі технік. Істотним фактом, що робить намистину бісером, є отвір, через який в нього можна втягувати нитку. Прикраса з бісеру, звичайно, все ще популярні серед інших прикрас, але його також застосовують для одягу, сумок, взуття, абажурів та інших предметів побуту.
Бісероплетіння продовжує залишатися популярним видом мистецтва. Любителі, а також офіційно навчені ремісники та ювеліри працюють з бісером для створення ювелірних виробів та інших предметів мистецтва. Деякі художники створювали портрети за допомогою бісеру. Вишивка бісером високої якості демонструється в музеях і продається в художніх галереях по всьому світу. У той час як бісероплетіння було популярним протягом століть, виготовлення виробів з бісеру також стало популярним серед художників, які експериментують з різними матеріалами для створення бісеру, як-от полімерна глина та металева глина.
Вироби з бісеру ручної роботи, як от намиста, браслети, ґердани, які представлені на нашому сайті, беззаперечно порадують Вас своєю вишуканістю, якістю. А доступна ціна на вироби з бісеру ручної роботи Вас приємно здивують.

Гердан ручної роботи з бісеру
Не забудьте, будь ласка, купити прикрасу з бісеру

Виріб з бісеру ручної роботи – класний і довговічний подарунок

Відвідайте розділ нашого сайту, де представлені вироби з бісеру ручної роботи, оберіть свій і матимете величезний заряд позитиву!

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутка до верху