КАВА ЗРАНКУ…. ЩО МОЖЕ БУТИ КРАЩЕ?

table, cup, coffee-3211749.jpg
coffee beans, coffee, roasted coffee beans-6603499.jpg
girl, woman, sexy-4925197.jpg

Горнятко теплої, запашної, натуральної кави зраночку ідеально підходить для пробудження ваших почуттів і тіла від нічного сну.

Однак чи знаєте ви, що кава, вірніше її гуща, також ідеально підходить для вашої шкіри?

Так от, зроблений своїми руками кавовий скраб може стати вашим шляхом до освіжаючої та яскравої шкіри. Кавові скраби мають чарівний аромат і однаково чарівно діють на вашу шкіру. Вони ніжні, м’яко відлущують шкіру, роблять її м’якою та гладкою, усувають сухі плями. Тому наступного разу не викидайте кавову гущу. Замість цього використовуйте її для приготування кавових скрабів.
Які ж переваги кавового скрабу?

1. Відшаровує відмерлі клітини шкіри

І розкриває нову, яскравішу та гладкішу шкіру під ними. Використання кавового скрабу для всього тіла та обличчя під час душу автоматично робить вашу шкіру м’якою на дотик. Не кажучи вже про підбадьорливий аромат кави – його достатньо, щоб пробудити ваші почуття.

2. Допомагає покращити кровообіг

Кавовий скраб для обличчя/тіла покращує кровообіг у різних частинах тіла. Поліпшення кровообігу означає, що ваші клітини отримують більше кисню та поживних речовин, що, у свою чергу, робить вашу шкіру сяючою.

3. Підтягує шкіру

Кава є чудовим скрабом – вона очищає шкіру від бруду та відмерлих клітин і прискорює регенерацію клітин. Скрабування не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, але й підтягує її. Процес регенерації клітин також допомагає зменшити темні плями та нерівний тон шкіри.

4. Запобігає старінню

Вплив УФ-променів викликає фотостаріння, але застосування кавового скрабу на обличчі може змінити це. Дослідження показало, що кавова гуща має захисну дію на шкіру. Вона запобігає появі зморшок і тонких ліній і захищає вашу шкіру від фотостаріння.

5. Зменшує целюліт

Так-так!. Кава допомагає усунути целюліт на шкірі. Дослідження показали, що кофеїн може допомогти зменшити целюліт при місцевому нанесенні на різні частини тіла

Тепер, коли ви знаєте про користь кави для вашої шкіри, не викидайте кавову гущу, коли поп’єте кави, а робіть кавові скраби. В Мережі велика кількість рецептів приготування кавових скрабів в домашніх умовах. А ми в наступних публікаціях поділимося з Вами найкращими з них.

(Медичний огляд лікарки Jovana Majstorovic, доктора медичних наук)

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутити вгору