Магазин прикрас ручної роботи робимо світ красивішим

Краса під час війни повинна бути пропагандою, яка допоможе нам здолати ворога.

Сьогодні може здатися, що у людей не повинно бути часу думати про красу під час війни, але саме під час війни це має бути пріоритетом .

Багато хто вважає, що зараз не час для бодай незначної частки радості, адже її багатьом не вистачає. Але радіти потрібно, і обов’язково! Успіхам наших дітей, власною красою і здобутками. Проте, зовсім необов’язково друкувати і поширювати  в соцмережах такі речі, адже є велика кількість людей, які можуть бути болісно вражені як чужим горем, так і чужою радістю. Тому не варто ділитися історіями про турботу до себе в момент, коли багато хто відрізаний від простих атрибутів нормального життя. Однак, продовжуйте жити для себе. Саме так радять психологи.

Як свідчить історія, під час Другої світової війни в американському суспільстві думати про макіяж було пріоритетом. І під час сьогоднішньої війни України проти росії нашим жінкам варто розуміти, що Герої, які повернуться з війни з перемогою, будуть ще більш щасливим бачити своїх жінок, сестер, подруг, донечок гарненькими та доголянутими.

Не варто відмовляти собі у маленьких радощах, якими для вас можуть бути вироби, представлені в нашому магазині – віночки та резинки для волосся ручної роботи, вироби з бісеру ручної роботи, інші товари для краси.

Заколка для волосся ручної роботи із фоаміраном

Будьмо красивими!
Адже краса врятує світ, а Україна є частиною світу.

Порадуйте себе, своїх рідних, близьких чудовим подарунком. Оберіть те, що Вам до вподоби.

Обрати подарунок


І не забудьте поділитись думкою з цього питання: Чи варто дбати про красу під час війни?

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутити вгору