ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ҐЕРДАН

Гердан ручної роботи з бісеру
Прикраса ручної роботи з бісеру
Серед великої кількості розкішних і оригінальних українських прикрас з бісеру особливо виділяється ґердан.
У багатьох ця назва асоціюється з виробом у вигляді довгої роздвоєної бісерної стрічки з китицями, яка одягається на шию і лежить на грудях.
Важко навіть уявити, яке різноманіття орнаментів і малюнків використовується майстрами для виготовлення цієї вишуканої прикраси, тому вона завжди захоплює. Ґердан має цікаву історію, зокрема, і щодо назви, і щодо походження традиційного виробу.
Звична нам назва ґердан походить від тюркського слова gerdan — «шия». Це вказує на те, що прикраса призначалась для носіння на шиї.
Ґердан – це винятково українська традиційна прикраса з бісеру, яка так припала до душі людям з усього світу. Неймовірної краси ґердани з успіхом продаються на міжнародних аукціонах і торгівельних майданчиках. Але необхідно доносити і множити інформацію, що ця прикраса наша, виплекана українськими майстрами протягом століть.
В нашому магазині також є ґердани, які ви можете придбати, аби вигідно виділитись і підкреслити красу і пишність свого стану. Не відмовляйте собі у задоволенні стати влсницею ґердану!
Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик