Віночок ручної роботи з синіми квітами

Прикраси для волосся: від історії до сьогодення

Віночок ручної роботи з квітами

Сучасні вироби ручної роботи для волосся, які представлені в нашому магазині, а це пов’язки на голову, бантики, резинки та шпильки – не просто прикраса. І це не дивно. Аксесуари для волосся мають надзвичайно цікаву багатовікову історію. Один із ранніх прикладів свого роду аксесуара для волосся можна побачити на Венері Віллендорфській, відомій жіночій статуетці, створеній 30 тисяч років тому, яка вважається символом богині родючості. Вчені припустили, що на голові статуетки зображені або аксесуари з намистин, або шпильки, що доводить, наскільки давньою є історія прикрас для волосся.
У шпильки, звичайно ж, була своя головна функція – підтримувати волосся, щоб воно не заважало або щоб сформувати зачіску. У деякі періоди історії навіть вважалося нескромним та гріховним, якщо жінка не заколола волосся. Зображення жінок з довгим волоссям без шпильок трактувалося як прояв еротизму.
Останнім часом інтерес викликають і банти, властиві переважно стилю француженок. Популярністю вони стали користуватися, зокрема, через зірок street-style та глобальний тренд на ностальгію. Повсюдно банти для волосся почали з’являтися в 50-60-ті роки, будучи маркером зразкових учениць та чистої краси. Широкий вибір бантів для волосся ручної роботи представлений в нашому магазині.
Ободок, або обруч для волосся також має велике історичне минуле. Цей аксесуар носили всі, незалежно від ґендерної приналежності, і протягом багатьох століть він, як правило, був характерною ознакою високого соціального статусу його власника. І якщо вам здається, що обідки з м’якою підкладкою трохи нагадують корони, то ви не помиляєтесь. Надзвичайні і практичні обідки (обручі) для волосся знайдете у нас.
«Протягом багатьох років ювелірні форми видозмінювалися та створювалися чи не для кожної частини тіла. Для голови існували корони, діадеми, шпильки та гребінці», – повідомляє Британська енциклопедія. У давнину пов’язки на голову були не тільки декоративною деталлю. Їх можна порівняти з обладунками, які захищали від зовнішнього світу фізично. У Месопотамії і жінки, і чоловіки користувалися пов’язками як засобом для підв’язування волосся, а в 1920-і роки флеппери з гордістю носили пов’язки на короткому волоссі, заявляючи про свою емансипацію.
Однак, очевидно, що найбільшу популярність аксесуари для волосся переживають сьогодні і є важливим елементом індустрії краси та моди.
Ми пройшли довгий шлях, щоб ці аксесуари заслужили належну увагу як самобутню прикрасу. У минулому аксесуари для волосся могли вказувати на класову приналежність, жіночність і навіть стриманість, а сьогодні вони є одним з найбільш виразних способів експериментувати з зачісками без будь-яких радикальних рішень, таких як стрижка або зміна кольору. Ще один плюс – вони доступні. Ви можете купити обідок, резинки для волосся, віночки ручної роботи у нашому магазині за невелику ціну.
У цьому й принадність: неважливо, наскільки дорогі або брендові аксесуари для волосся ви виберете, у тренді ви будете однозначно. Адже прикраси для волосся ручної роботи стануть для Вас незамінною річчю як для повсякденного життя, так і для особливих випадків

Віночок ручної роботи з квітами півонії

Завжди будьте неповторною!

Придбайте обруч для волосся

Завітайте в наш магазин та оберіть для себе неповторну прикрасу ручної роботи – бант, обруч, віночок.

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутити вгору