ПРИКРАСИ З БІСЕРУ: ЯК НОСИТИ?

Браслет ручної роботи з бісеру ми з України
Намисто ручної роботи з бісеру
Чокер ручної роботи із бісеру
Такі аксесуари з кожним днем ​​набирають все більше популярності. Їх головна перевага, в порівнянні з іншими модними прикрасами – такі вироби стануть просто ідеальним доповненням для будь-якого образу, також вони допоможуть зробити його більш яскравим і цікавим.
 
Отже, давайте дізнаємося, які прикраси з бісеру найактуальніші і як їх правильно носити.
 
Кулони, намисто
 
Саме бісер дозволяє створити ніжні, дуже стильні і витончені намиста. До того ж такий аксесуар можна зробити і самостійно, завдяки чому він буде ще і унікальним. Навіть якщо це буде всього одна нитка, на яку нанизані кольорові намистини – ви справите справжній фурор.
Сміливо вибирайте намиста з бісеру з красивими кулонами. Такий аксесуар виглядає стильно, модно і водночас елегантно, тому підходить практично для будь-якого образу. У моді не тільки однотонні, але і кольорові прикраси, в тому числі і варіанти з вплетеними фігурками, квітами і складними варіантами плетіння.
 
Браслети
 
Головний тренд літа – браслети, для створення яких використовувався кольоровий бісер. Фаворитами нового сезону стали однотонність, складні плетіння і різноманітні малюнки.
Не менш цікаво виглядають і тонкі браслети-ниточки. Тут потрібно одночасно використовувати кілька браслетів. Щоб образ був гармонійним, варто підібрати до браслету сережки або намисто як з кулоном, так і без.
Купуйте прикраси ручної роботи з бісеру в нашому магазині, і бутьде завжди з модними прикрасами!
Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик