РОЗДУМИ ПРО ПОДАРУНКИ

Намисто ручної роботи з бісеру
Пов'язка на голову для маленьких дівчат
Бант для виписки із пологового будинку

Всі ми даруємо подарунки – рідним, близьким, друзям, кумам, колегам… Подарунок – це унікальна можливість сказати іншій людині, що вона важлива у вашому житті, а ваші взаємини – цінні. Ми не кажемо про галочку навпроти слова «подарунок» і не про ціну. Подарунки – це перш за все про час та увагу, радість і повагу.

Про події в житті людей, взаємини з якими ми цінуємо, як от день народження, іменини, важливе родинне свято, ми пам’ятаємо завжди, і нам не потрібно в день події робити спринтерські забіги по магазинам, аби купити будь-що.

Наприклад, ви знаєте, що ваша сестра або близька подруга придбала собі вишиванку в кольорах, які їй подобаються і які їй пасують, тоді ви можете замовити для неї ґердан з бісеру ручної роботи в таких самих тонах. Це буде неймовірний подарунок! І ви отримаєте купу позитивних емоцій, дивлячись на те, як радіють вашому подарунку і цінують вашу увагу.

Або йдете в гості до кумів, де є ваша похресниця, яка дуже полюбляє яскраві речі. Чи не краще замість шкідливих чіпсів чи сухариків замовити пару яскравих бантів ручної роботи і влаштувати для дівчинки фотосесію, зробивши декілька фото на добру згадку про цю подію.

В будь якому випадку, хороший подарунок повинен, по-перше, демонструвати, що ви знаєте смаки людини. По-друге, подарунок повинен бути сюрпризом, передбачувані подарунки викликають менше приємних емоцій. По-третє, вартість подарунка повинна відповідати емоційній цінності ваших стосунків.

Ми маємо зізнатися самі собі, і чітко розуміти, що даруючи комусь подарунки, ми теж отримуємо щось – це подяка, емоції чи близькість, радість.

Даруйте подарунки. Цими діями ми будемо більш чутливими та зрозуміємо, що саме дарує рідній людині радість. Важливо не бути сліпим та глухим до її потреб. Якщо ми зробимо невдалий подарунок, то позбавимо себе можливості отримати задоволення.

Ви можете завжди замовити подарунок для близької вам людини в нашому магазині, якщо ви знаєте для кого це, на яку ціну, і що це повинно бути. Ми виконаємо ваше замовлення, і вбережемо ваш час від біготні по магазинам, а ви отримаєте позитивні емоції від того, що ваш подарунок прийнятий з радістю.

А як і які подарунки робите ви? Пишіть про це в ваших коментарях або повідомленнях. Нам буде цікаво про це дізнатись, і можливо, щось змінити в нашій роботі саме для вас.

Ваші коментарі допомагають нам ставати краще.

Кошик
Прокрутити вгору