Пов'язка на голову для маленьких красунь фоаміран

Що таке Фоаміран і все про нього

Віночок ручної роботи з синіми квітами
Вироби з фоамірану
Пов'язка на голову для маленьких красунь фоаміран
Пов'язка дитяча з фоаміраном
Віночок ручної роботи з квітами із фоамірану
Віночок для волосся з фоамірану

Сучасний ринок матеріалів для творчості наповнюється все новими і новими матеріалами з неймовірною швидкістю, і більшість ще мало знайомі нам. Наприклад, фоаміран або фоам, поступово поширюється по Європі і в Україні з Ірану, Туреччини чи Китаю. Вироби на його основі можуть виглядати настільки реалістично, особливо квіти, що не відразу вдається визначити їх штучність.
Що ж таке Фоаміран? Фоаміран (скорочене фоам, фом, від англ. Foam — піна) — це декоративний пінистий матеріал, що використовується в різних видах рукоділля. Має інші назви: пластична замша, спінена гума, ревелюр, фом ЕВА. До складу фоамірану входить полімер етиленвінілацетат. Фоаміран виготовляється у вигляді м’яких тонких листів (середня товщина — 1 мм) в палітрі від 20 до 24 кольорів (в залежності від виробника). Буває китайського, корейського, турецького та іранського виробництва. Іранський фоаміран вважається якіснішим.
Чим взагалі примітний фоаміран, і чому він заслуговує на увагу шанувальників майстрів ручної творчості?
Фоаміран – це тонкі листи спіненої гуми. Через ніжну і шовковисту текстуру цей матеріал також називають «штучною замшею» або «пластичною замшею». Він здатен змінювати форму при нагріванні і через деякий час застигати, тим самим запам′ятовуючи нову форму. При цьому не обов′язково мати термоприлади, щоб деформувати тонкий (1-2 мм) лист: фоамірану навіть досить тепла людських рук, хоча при цьому ступінь його зігнутості буде малим. Для складних модифікацій, звичайно ж, доведеться вдатися до праски, фену, щипців й ін. предметів.
Виготовлені на його основі вироби практично не змінюють свого вигляду при випадковому тиску на них. Наприклад, брошка з фоамірану не погнеться, якщо випадково притиснути її до холодної поверхні. Тому сьогодні можна зустріти навіть весільні букети з фоамірауа – це незвично, стильно і дуже практично, якщо Ви хочете зберегти спогад про найщасливіший день не тільки на фото – такі квіти точно не зів′януть. Також можна бути впевненим в тому, що вироби з фоамірана не вигорять під сонячними променями, а також не зіпсуються при підвищенні або зниженні вологості. Якщо, звичайно, їх спеціально не залишити під палючими променями сонця або проливним дощем на тиждень і більше. А носити квіти з фоамірана в волоссі, не прикриваючи голову, можна без всяких побоювань.
Фоаміран дуже пластичний, зносостійкий, прекрасно тримає задану форму, легко тонується. Тому він ідеальний матеріал для виготовлення прикрас, шпильок, віночків. Такі вироби широко представлені в нашому магазині. Фоаміран можна мити. Фоаміран також підходить для інтер′єрних композицій і декору.

Основні рекомендації по догляду за виробами з фоамірану.

Не дивлячись на всі свої зносотійкі якості, вироби з фоамірана вимагають дбайливого догляду. Якщо це аксесуар для волосся, то його миють в слабкому розчині з води і шампуню. Попередньо спінивши його, а потім цю піну наносимо на аксесуар за допомогою губки і злегка тремо забруднене місце. Так само чистою губкою змиваємо цей мильний розчин. Дуже часто в композиціях використовуються інші декоративні елементи, які боятися води (гілочки, ягідки, тичинки і т.д.). Не застосовувати абразивних чистячих засобів, хлоровмісних порошків. Після миття досить промокнути виріб рушником або серветкою. Дати просохнути перед повторним використанням.

Віночок ручної роботи з квітами півонії   Бажаєте купити виріб з фоамірану?

Не забудьте відвідати наш магазин і знайдіть щось для себе!

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик