ТВОРИМО ВИРОБИ З БІСЕРУ РАЗОМ

Гердан-оберіг ручної роботи з бісеру
Намисто ручної роботи з бісеру
Прикраси ручної роботи з бісеру

Багато людей, аби спробувати своє терпіння і усидчивість, роблять для себе нескладні вироби з бісеру (будь-то браслетики, або нескладні вишивки) за стандартними схемами. Купуємо схему, бісер – і вперед до мистецтва!

Однак, перед тим, як закуповувати бісер, потрібно розуміти, які різновиди цього «щастя» є на ринку.

В магазинах на упаковках з бісеру ми бачимо написи: бісер 10/0, або 8/0 і т.і.

Але Що це означає?

Насправді розмір бісеринки може бути менше одного міліметра, а може бути і кілька сантиметрів. А цифри на пакуванні 10/0, 8/0, тощо, позначають кількість бісеринок, які поміщаються, якщо ви їх розкладе в довжину ланцюжком, який дорівнює одному дюйму (а 1 дюйм це 2,54см ). Наприклад, розмір бісеру 11/0 означає, що в 1 дюймі (2,54см) можна розмістити 11 однакових бісеринок, а бісер 8/0 означає, що в 1 дюймі (2,54см) помістяться 8 бісеринок і т.д.

Все це можна без особливих зусиль зробити у себе вдома, за допомогою лінійки (або міліметрового паперу), голки і наявного у вас бісеру. Розмір бісеру на малюнку буде 10/0, оскільки в 1 дюймі (2,54см) у нас помістилося рівно 10 бісеринок.

Найбільш поширеними на ринку є бісер №№ 6/0, 8/0, 10/0, 11/0,12/0.

Після того, як Ви визначитеся з розміром бісеру, виникає не менш важливе, а іноді й найважливіше питання: Скільки ж бісеру необхідно купити для тієї чи іншої картини чи виробу? Часто виробники схем дають лише кількість бісеринок, які необхідні для виробу чи картини. А продається бісер на вагу. Але і тут ми вам допоможемо.

Ми створили табличку, у якій зазначено приблизна кількості бісеринок в 1 грамі для найпоширеніших розмірів.

Розмір бісеру

Кількість бісеру в 1 грамі.

6/0

15

8/0

38

10/0

60

11/0

110

12/0

190

13/0

225

Слід зазначити, що дані, які ми навели в таблиці, приблизні, тому при розрахунку необхідної кількості бісеру округляйте у більшу сторону.

Отже, висновки такі: запам’ятайте, що чим менше номер, то більший бісер. Така класифікація.

Тепер, коли ми вам розкрили такі дані, ви без особливих зусиль зможете самостійно визначити розмір і кількість необхідного вам бісеру, заощаджуючи сій час і, що не менш важливо, гроші.

Бажаємо Вам успіхів!

А також принагідно запрошуємо вас придбати у нас готові вироби з бісеру.

Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик