ВИШИВАННЯ БІСЕРОМ ДЛЯ ДІТЕЙ

Вироби з бісеру ручної роботи
Намисто ручної роботи з бісеру
Намисто з бісеру ручної роботи з квітами та калиною
На жаль, сьогодні не часто зустрінеш дитину, готову кілька годин підряд провести за вишиванням. Але ж та сама дитина може годинами «залипати» в планшеті або телефоні. В чому ж річ?
 
Можливо, батьки не охоче вчать своїх дітлахів такому давньому та корисному заняттю? А дарма, адже вишивання, як і будь-яке інше рукоділля, не лише приємний, але й надзвичайно корисний вид діяльності, особливо для дітей.
Недарма наші пращури ще змалечку привчали дівчаток до вишивання. Окрім цілком практичної мети – оздобити одяг, вони ще й знали, що дитина змалечку буде привчена до роботи, терплячості та виховуватиме в собі відчуття прекрасного. До речі, до вишивання можна залучати й хлопчиків. Їм це також буде цікаво.
 
Сьогодні процес розвитку дитини більш досліджений і батьки повинні знати, що користь від вишивання, в тому числі і бісером, не переоцінити. Тож, що може дати дитині вишивання?
 
По-перше, вишивання сприяє розвитку дрібної моторики рук. Напевне не знайти заняття, де б довелося виконувати настільки дрібну роботу. До того ж, якщо це вишивання бісером, то потрібно не лише потрапити голкою у правильну клітинку, а й нанизати малесеньку бісеринку.
 
По-друге, навчання. Працюючи над вишивкою, дитина буде вчитися розрізняти кольори та рахувати.
 
По-третє, виховання. Так, як ми вже згадували, дитина навчиться витривалості та уваги, а ще порядку, адже після себе робоче місце потрібно прибрати, а голки, ножиці та бісер ще потрібно позбирати і постійно тримати на своєму місці.
І нарешті, дитина розвиває фантазію та уяву. А ще отримуватиме задоволення від того, що створила своїми руками.
 
І вкрай важливий аспект – ви відволічете діток від планшетів та смартфонів, що не може не радувати батьків.
 
Тож привчайте своїх дітей до творчості!
І не забувайте купувати у нас прикраси з бісеру!
Поділися цим:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик